OM Base Theme (7.x-1.15) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: configure
cy: ffurfweddu

en: You are here
cy: Rydych yma
