OM Base Theme (7.x-1.17) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
