OM Base Theme (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Highlighted
pl: Wyróżnione
