OM Base Theme (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: configure
am: ውቀር
