OM Base Theme (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: configure
ast: configurar
