OM Base Theme (7.x-1.6) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: configure
sq: konfigurimi

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
