OM Base Theme (7.x-1.9) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: configure
af: verstel

en: edit block
af: wysig blok
