OM Base Theme (7.x-2.0-alpha7) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Footer
fi: Alatunniste

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Highlighted
fi: Korostettu
