OM Base Theme (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Footer
cs: Patička

en: You are here
cs: Jste zde

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
