OM Base Theme (7.x-2.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Footer
ca: Peu

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Highlighted
ca: Destacat
