OM Base Theme (7.x-2.0-rc4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Footer
da: Sidefod

en: You are here
da: Du er her

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar
