OM Base Theme (7.x-2.0-rc5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: configure
el: ρύθμιση

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: edit menu
el: επεξεργασία μενού

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
