OM Base Theme (7.x-2.0-rc5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Footer
lv: Kājene

en: configure
lv: konfigurēt

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: edit view
lv: rediģēt skatījumu

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Highlighted
lv: Izgaismots
