OM Base Theme (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Footer
sl: Noga

en: configure
sl: nastavi

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: edit menu
sl: uredi meni
