OM Base Theme (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Footer
sv: Sidfot

en: configure
sv: konfigurera

en: You are here
sv: Du är här

en: edit menu
sv: redigera meny

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd
