OM Maximenu (7.x-1.13) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Show on every page except the listed pages.
is: Vís á øllum síðum uttan tær upplistaðu.

en: Show on only the listed pages.
is: Vís einans á upplistaðu síðum.

en: Pages
is: Síður

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Import
is: Flyt inn

en: Save
is: Goym

en: Path
is: Leið

en: Region
is: Øki

en: configure
is: samanset

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
is: Vís um fylgjandi PHP kota svarar <code>TRUE</code> (PHP støða, einans til serfrøðingar).

en: Blocks
is: Blokkar

en: Permission
is: Rættindi
