OM Maximenu (7.x-1.14) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Region
he: איזור

en: configure
he: הגדרות

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
he: הצג עם קוד ה-PHP שלהלן מחזיר <code>TRUE</code> (מצב-PHP, מומחים בלבד).

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Relationship
he: יחס

en: Blocks
he: בלוקים

en: Menus
he: תפריטים

en: Permission
he: הרשאה

en: edit menu
he: עריכת תפריט

en: Skin
he: עיצוב
