OM Maximenu (7.x-1.14) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Show on every page except the listed pages.
kn: ಪಟ್ಟಿ ಮಾಡಿದ ಪುಟಗಳನ್ನು ಬಿಟ್ಟು ಉಳಿದ ಪುಟಗಳಲ್ಲಿ ತೋರಿಸು

en: Show on only the listed pages.
kn: keLakaMda puTagaLalli maatra torisu.

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು
