OM Maximenu (7.x-1.14) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Path
ta: பா​தை

en: configure
ta: தகவமைக்குக

en: Menus
ta: பட்டிகள்
