OM Maximenu (7.x-1.16) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: Show on every page except the listed pages.
is: Sýna á öllum síðum nema þær sem eru á listanum.

en: Show on only the listed pages.
is: Sýna aðeins á síðum sem eru á listanum.

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: Path
is: Slóð

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Region
is: Svæði

en: ID
is: Kenni

en: configure
is: stilla

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
is: Sýna ef eftirfararandi PHP kóði skilar <code>TRUE</code> (PHP-hamur, aðeins sérfræðingar).

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: Relationship
is: Tengsl

en: Blocks
is: Blokkir

en: Menus
is: Valmyndir

en: Permission
is: Réttindi
