OM Maximenu (7.x-1.16) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім перелічених.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Import
uk: Імпортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Region
uk: Область

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: configure
uk: налаштувати

en: Menu Title
uk: Заголовок меню

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Blocks
uk: Блоки

en: Menus
uk: Меню

en: Permission
uk: Повноваження

en: User Roles
uk: Ролі користувачів

en: Classes
uk: Класи

en: edit view
uk: змінити Вигляд

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Block Options
uk: Опції блоку

en: Mouse Action
uk: Дія миші

en: Select theme region.
uk: Оберіть область теми.

en: Displace
uk: Зміщення
