OM Maximenu (7.x-1.17) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: configure
am: ውቀር

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Permission
am: ፈቃድ
