OM Maximenu (7.x-1.18) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Show on every page except the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерден өзге әрбір бетте көрсету

en: Show on only the listed pages.
kk: Арнайы саналған беттерде ғана көрсету

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Region
kk: Аумақ

en: configure
kk: баптау

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
kk: Тек қана PHP код <code>TRUE</code> қайтарса ғана (PHP-mode, мамандар үшін ғана).

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Permission
kk: Құқық

en: edit menu
kk: менюді өңдеу
