OM Maximenu (7.x-1.18) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
