OM Maximenu (7.x-1.19) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: configure
af: verstel

en: Blocks
af: Blokke

en: Permission
af: Permissie

en: edit block
af: wysig blok
