OM Maximenu (7.x-1.19) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Region
bn: অঞ্চল
