OM Maximenu (7.x-1.19) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Vocabularies
bo: སྤྱི་མིང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Link Title
bo: Title ཁ་བྱང་དང་སྦྲེལ་བ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ
