OM Maximenu (7.x-1.19) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Pages
ca: Pàgines

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Path
ca: Camí

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Region
ca: Regió

en: Anchor
ca: Àncora

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: configure
ca: configura

en: Menu Title
ca: Títol del menú

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ca: Mostra si el següent codi PHP retorna <code>TRUE</code> (mode-PHP, només per experts).

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: Relationship
ca: Relació

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Permission
ca: Permís

en: edit block
ca: edita el bloc

en: edit view
ca: edita la vista

en: edit menu
ca: edita el menú

en: Skin
ca: Aparença
