OM Maximenu (7.x-1.19) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Show on every page except the listed pages.
hy: Ցույց տալ բոլոր էջերում բացի թվարկվածներից

en: Show on only the listed pages.
hy: Ցույց տալ միայն թվարկված էջերոմ

en: Pages
hy: Էջեր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: edit menu
hy: խմբագրել մենյուն
