OM Maximenu (7.x-1.20) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Pages
bg: Страници

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Links
bg: Връзки

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Region
bg: Област на сайта

en: Anchor
bg: Котва

en: configure
bg: конфигурирай

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bg: Покажи дали следният PHP код връща <code>TRUE</code> ( PHP-mode, само за специалисти).

en: Add menu
bg: Добави меню

en: Blocks
bg: Блокове

en: Menus
bg: Менюта

en: Permission
bg: Разрешение
