OM Maximenu (7.x-1.21) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: Pages
pl: Strony

en: Delete
pl: Usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: configure
pl: konfiguruj

en: Menu Title
pl: Tytuł elementu menu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Wyświetlaj, jeśli poniższy kod PHP zwraca prawdę - <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Menu Name
pl: Nazwa menu

en: Add menu
pl: Dodaj menu

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Blocks
pl: Bloki

en: Menus
pl: Menu

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: User Roles
pl: Role użytkownika

en: Classes
pl: Klasy

en: edit block
pl: edytuj blok

en: edit view
pl: edytuj widok

en: edit menu
pl: edytuj menu

en: Skin
pl: Skórka

en: Block Options
pl: Opcje bloku

en: Block Weight
pl: Waga Bloku

en: Delete this menu.
pl: Usuń to menu.

en: Block Menu Direction
pl: Kierunek Menu w Bloku

en: Float Options
pl: Opcje Pływania

en: Animated Background
pl: Animowane tło

en: Title Options
pl: Opcje tytułu

en: Show menu on specific pages
pl: Pokaż menu na określonych stronach

en: Delete this link.
pl: Usuń ten odnośnik.

en: Title has PHP
pl: Tytuł zawiera PHP

en: Target Window
pl: Docelowe okno

en: The link content will show depending on mouse action.
pl: Zawartość odnośnika będzie wyświetlana w zależności od akcji myszki.

en: Auto-Scroll Menu
pl: Automatycznie-Przewijane Menu

en: <strong>Edit</strong> attached blocks.
pl: <strong>Edytuj</strong> dołączone bloki.

en: Basic Editing
pl: Podstawowa Edycja

en: OM Maximenu Basic Editing
pl: Podstawowa Edycja OM Maximenu

en: Add power menus, import existing menus.
pl: Dodaj potężne menu, importuj istniejące menu.

en: 
            A summary list of all menus created by OM Maximenu. You can add/edit/delete individual menus here.
pl: 
            Lista wszystkich menu utworzonych przez OM Maximenu. Tutaj możesz dodawać/edytować/usuwać poszczególne menu.

en: Output Type
pl: Typ wyjściowy

en: Add another menu.
pl: Dodaj kolejne menu.
