OM Maximenu (7.x-1.21) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Show on every page except the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු හැර ඉතිරි සියලු පිටු පෙන්වන්න.

en: Show on only the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු පමණක් පෙන්වන්න.

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
