OM Maximenu (7.x-1.21) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Show on every page except the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانمىغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Show on only the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Add menu
ug: تىزىملىك قوشۇش

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى
