OM Maximenu (7.x-1.23) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Show on every page except the listed pages.
be: Паказваць на ўсіх старонках, акрамя пералічаных.

en: Show on only the listed pages.
be: Паказваць толькі на пералічаных старонках.

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Path
be: Сцежка

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Region
be: Рэгіён

en: Anchor
be: Якар

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
be: Паказаць, калі ўведзены PHP-код вяртае <strong>TRUE</strong> (PHP-рэжым, толькі для экспертаў).

en: Add menu
be: Дадаць меню

en: Your settings have been saved.
be: Вашы налады былі захованы.

en: Blocks
be: Блокі

en: Menus
be: Меню

en: Permission
be: Дазвол

en: edit view
be: рэдагаваць выгляд

en: edit menu
be: рэдагаваць мэню
