OM Maximenu (7.x-1.23) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
