OM Maximenu (7.x-1.24) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Region
ast: Rexón

en: Anchor
ast: Anclax

en: configure
ast: configurar

en: Add menu
ast: Amestar menú

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
