OM Maximenu (7.x-1.26) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Show on every page except the listed pages.
eo: Montru en ĉiuj paĝoj krom la jenaj.

en: Show on only the listed pages.
eo: Montru nur sur la jenaj paĝoj.

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Links
eo: Ligiloj

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Region
eo: Regiono

en: ID
eo: Identigilo

en: configure
eo: agordu

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eo: Montru se la jenaj PHA-kodo revenigas <code>VERA</code> (PHA-reĝimo, nur spertuloj)

en: Add menu
eo: Aldonu menuon

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Permission
eo: Permeso

en: edit menu
eo: redaktu menuon
