OM Maximenu (7.x-1.26) - en to ja translation catalogue (34 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Show on every page except the listed pages.
ja: リストに記載したページ以外のすべてのページに表示する

en: Show on only the listed pages.
ja: リストに記載したページにのみ表示する

en: Pages
ja: ページ

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Links
ja: リンク

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Path
ja: パス

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Region
ja: リージョン

en: Anchor
ja: アンカー

en: Link Title
ja: リンクタイトル

en: configure
ja: 設定

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ja: 以下のPHPコードが <code>TRUE</code> を返したら表示する（PHPモード － PHPに精通した方専用)

en: Menu Name
ja: メニュー名

en: Add menu
ja: メニューの追加

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: Blocks
ja: ブロック

en: Menus
ja: メニュー

en: Permission
ja: 権限

en: Classes
ja: クラス

en: edit block
ja: ブロックを編集

en: edit view
ja: ビューを編集

en: edit menu
ja: メニューを編集

en: Skin
ja: スキン
