OM Maximenu (7.x-1.26) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Show on every page except the listed pages.
ka: აჩვენე ყველა გვერდზე ჩამოთვლილის გარდა.

en: Show on only the listed pages.
ka: აჩვენე მხოლოდ ჩამოთვლილ გვერდებზე.

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Import
ka: იმპორტი

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Anchor
ka: ბმული

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Add menu
ka: მენიუს დამატება

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Permission
ka: უფლება

en: edit menu
ka: მენიუს რედაქტირება
