OM Maximenu (7.x-1.26) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Show on every page except the listed pages.
mg: Asehoy amin'ny pejy rehetra afa-tsy ireo pejy voatanisa.

en: Show on only the listed pages.
mg: Asehoy ireo pejy voatanisa ihany.

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy
