OM Maximenu (7.x-1.26) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Show on every page except the listed pages.
mn: Жагсаалтанд орсон хуудсуудаас бусад хуудас болгонд харуул.

en: Show on only the listed pages.
mn: Зөвхөн жагсаалтанд байгаа хуудсуудад харуул.

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Region
mn: Бүс

en: Link Title
mn: Холбоос гарчиг

en: configure
mn: тохируулах

en: Add menu
mn: Цэс нэмэх

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд
