OM Maximenu (7.x-1.26) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Show on every page except the listed pages.
sq: Shfaqe në çdo faqe, me përjashtim të faqeve në listë.

en: Show on only the listed pages.
sq: Shfaqe vetëm tek faqet në listë.

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Path
sq: Pozicioni

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Region
sq: Sektori

en: configure
sq: konfigurimi

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sq: Shfaqe vetëm nëse kodi PHP në vazhdim kthen <code>TRUE</code> (Modalitet-PHP, vetëm ekspertë).

en: Add menu
sq: Shto menu

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Menus
sq: Menutë

en: Permission
sq: Të drejta

en: edit menu
sq: ndrysho menunë
