OM Maximenu (7.x-1.27) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Show on every page except the listed pages.
hr: Pokaži na svim osim na navedenim stranicama.

en: Show on only the listed pages.
hr: Pokaži samo na navedenim stranicama.

en: Pages
hr: Stranice

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Region
hr: Regija

en: Anchor
hr: Sidro

en: Link Title
hr: Naslov linka

en: configure
hr: prilagodi

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
hr: Prikaži ukoliko slijedeći PHP kod vrati <code>TRUE</code> (PHP-mode, samo za one koji znaju što rade).

en: Add menu
hr: Dodaj izbornik

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Relationship
hr: Odnos

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: edit block
hr: uredi blok

en: edit view
hr: uredi pogled

en: edit menu
hr: uredi izbornik
