OM Maximenu (7.x-1.27) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Pages
jv: Kācā

en: Delete
jv: Busak

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Anchor
jv: Jangkar

en: configure
jv: konfigurasi

en: Add menu
jv: Tambah menu

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Blocks
jv: Blok

en: Menus
jv: Menu

en: Permission
jv: Kawenangan

en: edit menu
jv: ngubah menu
