OM Maximenu (7.x-1.27) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Show on every page except the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో తప్ప ఇతర అన్నీ పేజీల్లోనూ చూపించు

en: Show on only the listed pages.
te: సూచించిన పేజీల్లో మాత్రమే చూపించు

en: Pages
te: పేజీలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: Permission
te: అనుమతి
