OM Maximenu (7.x-1.29) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Region
sl: Regija

en: configure
sl: nastavi

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sl: Prikaži, če sledeča PHP koda vrne <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).

en: Add menu
sl: Dodaj meni

en: Blocks
sl: Bloki

en: Menus
sl: Meniji

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: edit menu
sl: uredi meni
