OM Maximenu (7.x-1.31) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Show on every page except the listed pages.
km: បង្ហាញ​នៅ​​​​លើ​គ្រប់​ទំព័រ​ទាំងអស់ លើកលែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ ។

en: Show on only the listed pages.
km: បង្ហាញ​តែ​លើ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ ។

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Region
km: តំបន់

en: Anchor
km: យុថ្កា

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
km: បង្ហាញ ប្រសិនបើ​កូដ​ PHP ដូច​ខាងក្រោម​ត្រឡប់ <code>TRUE</code> (សម្រាប់​តែ​អ្នក​ជំនាញ​របៀប PHP ប៉ុណ្ណោះ) ។

en: Add menu
km: បន្ថែម​ម៉ឺនុយ

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: edit menu
km: កែ​សម្រួល​ម៉ឺនុយ
