OM Maximenu (7.x-1.31) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit
