OM Maximenu (7.x-1.32) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: Add menu
br: Ouzhpennañ lañser
