OM Maximenu (7.x-1.32) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Title
gl: Título

en: Show on every page except the listed pages.
gl: Mostrar en todas as páxinas agás nas listadas.

en: Show on only the listed pages.
gl: Mostrar só nas páxinas listadas.

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Region
gl: Área

en: Anchor
gl: Áncora

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: configure
gl: configurar

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
gl: Amosar se o seguinte código PHP devolve o valor <code>TRUE</code> (modo PHP, só para expertos).

en: Add menu
gl: Engadir menú

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: Relationship
gl: Relación

en: Blocks
gl: Bloques

en: Menus
gl: Menús

en: Permission
gl: Permiso

en: edit menu
gl: editar menú

en: Skin
gl: Tema
